Dynex Semiconductor

Dynex, Avrupa, ABD ve hızla büyüyen Uzak Doğu pazarları dahil, dünyanın her yerindeki müşterileri için yüksek güçlü yarı iletkenler tasarlar ve üretir.

1956 yılında İngiltere’nin Lincoln kentinde kurulmuş olan Dynex Semiconductor yarıiletkenler ve güç devreleri üzerine uzmanlaşmış global ölçekte bir ürün ve hizmet tedarikçisidir.

Dynex Semiconductor, Amerika, Avrupa ve Hızlı bir şekilde büyüyen Uzakdoğu pazarı da dahil olmak üzere dünyanın her yerindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yarıiletkenler tasarlamakta ve üretimini gerçekleştirmektedir.

Merkezi hala Lincoln kentinde olan firma, zengin tarihi ve 65 seneyi aşkın tecrübesi ile üretmiş olduğu yüksek güçlü tristör, Diyot, IGBT, GTO ve yarıiletken soğutucalrı gibi ürünleri, raylı sistemler, yenilenebilir enerji sistemleri, motor sürücüleri, HVDC, EV Araçlar vs. gibi endüstriyel segmentlerin kullanımına sunmaktadır.

BOR Elektronik A.Ş. 2018 yılı itibarı ile DYNEX Semiconductor markasının Türkiye, Ortadoğu ve Yunanistan bölgelerinde yetkili ve tek distribütörü olup konusunda uzman, yektin ve dinamik kadrosu ile sizlerin hizmetindedir.

Miro Fuses

Zhejiang Mingrong Electrical Protection Co., Ltd (kısaca “Mingrong”) , Fransız yatırımlarla kurulan bir işletmedir.

Zhejiang Mingrong Electrical Protection Co. Veya kısa adıyla “Mingrong” şirketi 1981 yılında Çin’in Wenzhou eyaletinin Zhejiang kentinde kurulmuş olup  2008 yılı itibari ile Fransız Elektronik komponent devi MERSEN bünyesinde faaliyetlerine devam eden küresel bir yarıiletken koruma sigortası üreticisidir.

40 yıla yakın tecrübesi ve 500’e yakın kalifiye çalışanı ile dünyanın dört bir yanına yüksek kalitede sigortalar, sigorta kaideleri, yük ayırıcılar üretmekte ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

Miro markalı ürünler, CE vs. gibi kalite standartlarına haiz olup ağır sanayide göstermiş olduğu performans ile şimdiden pazarda adından söz ettiren bir firma olmuştur.

BOR Elektronik A.Ş. olarak firmamız 2017 yılından beridir Miro markasının Türkiye ve Ortadoğu pazarı için yetkili ve  tek distribütörüdür.

Posital Fraba

Yüksek hassasiyetli endüstriyel açı ölçer eve konum belirleme uygulamaları için sensörler tasarlayıp satmaktadır.

Posital, 1918 yılında kurulmuş olan FRABA markasının motion control ürünlerinin üretimi kısmında faaliyet gösteren sektörün öncülerinden olan firmasıdır. Merkezi Almanya’nın Köln şehrindedir.

Posital 1963 yılında ilk encoder üretimini gerçekleştirmiş olup ürün gamında encoder’lar, eğim sensörleri ve lineer pozisyon sensörlerini barındırmaktadır.  Özellikle Wiegand Sensor adıyla anılan teknolojileri bir çok encoder üreticisi tarafından tedarik edilmekte olup manyetik encoder mimarisinin temelinde yer almaktadır.

100 yılı aşkın teknolojisi, 200’den fazla çalışanı ve dünyanın her yerine dağılmış 7 üretim lokasyonu ile Posital motion control konusundaki tecrübesini ürünleri ve hizmetleri ile dünya çapında pazarlamaktadır.

Posital markası geniş ürün gamı, sahip olduğu kalite sertifikaları ve üyesi olduğu açık kaynak haberleşme protokolleri ile siz değerli müşterilerimizi mükemmeliyete götürecek partneriniz olmaktan memnuniyet duyar.

BOR Elektronik A.Ş. 2017 yılından beridir POSİTAL FRABA’nın Türkiye distribütörü ve tek yetkili satıcısıdır.

Vitector Fraba

Kapı, endüstriyel kapak ve farklı uygulamalar için emniyet sensörleri tasarlayıp satmaktadır.

Vitector, 1918 yılında kurulmuş olan FRABA markasının endüstriyel kapı sistemleri için emniyet sensörleri ve sistemleri geliştiricisi ve üreticisi firmasıdır.

Ürün gamında, uluslararası standartları ve müşteri beklentilerini karşılana optik ve pnömatik ölçüm ekipmanlar, tamponlar ve fotoelektrik sensörler barındırmaktadır.

Vitector, endüstriyel uygulamaların yanı sıra tren, otobüs  benzeri mobil uygulama kapıları için de ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır.

BOR Elektronik A.Ş. 2017 yılından beridir Posital ile eş zamanlı olarak Vitector markasının da Türkiye distribütörü ve tek resmi satıcısıdır.

LTN Servotechnik

1979 yılında Almanya’da kurulan LTN Servotechnik GmbH, resolver, slipring ve enkoder üretiminde uzmanlaşmıştır.

LTN Servotecnic Gmbh firması 1979 yılında Almanya’nın Otterfing kentinde kurulmuştur.

40 yılı aşkın tecrübesi ile endüstriyel anlamda slipringler (döner kollektör), resolver’lar ve encoder’lar üretmektedir.

Özellikle slipring ve resolver konusunda dönyanın sayılı ve Avrupa’nın en köklü üreticisi konumundaki LTN firması, Alman teknolojisi ve yüksek kaliteli ürünlerini dünyanın her yerine ihraç etmektedir. 

LTN aynı zamanda butik çalışabilen bir firma olup, müşteri projelerine ve ihtiyaçlara özel yeni ürünlerin tasarımını ve geliştirmesini yapıp üretimini gerçekleştirmektedir.

BOR A.Ş. 2017 yılından beridir LTN firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmakta olup tek yetkili satıcısıdır.

Profesyonel, Yenilikçi ve Değer Odaklı Çözümler

Hareket Kontrol Otomasyonu & Enerji Güç Elektroniği