Temsilcilikler

Dynex Semiconductor

Dynex Semiconductor

Dynex, Avrupa, ABD ve hızla büyüyen Uzak Doğu pazarları dahil, dünyanın her yerindeki müşterileri için yüksek güçlü yarı iletkenler tasarlar ve üretir. Power Semiconductor operasyonu, Lincoln, İngiltere'de bulunan, yalıtımlı kapı bipolar transistörü (IGBT) ve diyot modülleri, IGBT / FRD kalıp, hızlı diyotlar, hızlı tristörler, kapı kapatma gibi çeşitli yüksek güç Modülü ve Bipolar ayrı ürünler üretmektedir tristörler, doğrultucu diyotlar, faz kontrol tristörleri ve transistörler.


Mingrong

Mingrong

Zhejiang Mingrong Electrical Protection Co., Ltd (kısaca "Mingrong") , Fransız yatırımlarla kurulan bir işletmedir. Mingrong, bilimsel araştırmayı, imalat sanayii ve ticareti entegre eden orta ölçekli ulusal bir kuruluştur.  Bünyesinde bir araştırma enstitüsü ve bir laboratuvar bulunmaktadır. Mingrong toplam 93 200 m2 kapalı alan, 102’si üst ve orta düzey mühendis ve idari personel olmak üzere yaklaşık 500 çalışan, yaklaşık 600 adet ekipman takımı (38 adedi yüksek teknolojik, sofistike ve profesyonel otomatik kontrollü ve ultrasonik donanım) ve yıllık üretim değeri 300 milyon yuan olan 5 adet otomatik imalat hattına sahiptir. Mingrong Çin’in en büyük orta/alçak gerilim sigorta ve sigorta içeren elektrik donanımları üreticilerinden biridir. Üretimimiz 28 seri, 1000’den fazla çeşit ve patenlerimiz ile yerel üretimde en yüksek düzeye ulaşmıştır. Ürünlerimiz elektrik, petrokimya, makine, metalürji, inşaat ve telekomünikasyon sektörlerinde geniş uygulama alanlarına sahiptir. Önde gelen ürünlerimiz; aşırı yük veya kısa devre koruma için alçak gerilim sigortaları NH, RT14, RT16 (NT) ve RT18; yarıiletken koruma cihazları için alçak gerilim sigortaları RS0, RS3 ve RS6 (NGT);  RO, RS, RG, FB ve GB13539 standardına uygun (IEC60269 standardına eşdeğer) alçak gerilim sigorta buşonu ve sigortalar SIST destek parçaları. Orta gerilim sigortalarımız; transformatör koruma sigortaları S (XRNT1) ve A/B (XRNT1), motor koruma W (XRNM1), F-tip tam koruma sigortalar, GB15166.2 standardına uygun (IEC60280.1, IEC60644 ve IEC60787 standartlarına göre)   yüksek kesme kapasiteli XRNP voltaj transformatör koruma yüksek gerilim akım sınırlayıcı sigorta ve devre kesiciler. İç pazardaki eksikliği kapatmak için Mingrong son yıllarda yeni tip sigorta destekleyiciler; RT18M, RT18N, RT18B ve RT18C, yük kesiciler; MRO.H1 ve MRO.H2,  MRO-2 ve MROXL (kutu DMC reçinesinden imal edilmiştir) alçak gerilim sigorta koruması için güç dağıtım kutuları geliştirdi.

Beijing, Shanghai, Tianjin, Chongqing, Guangdong, Liaoning, Hubei, Jiangsu, Shaanxi ve Heilongjiang şehirlerinde satış ofisleri, diğer yerel şehir ve bölgelerde 300’den fazla satış mağazası ve bütün ülkeyi kapsayan acenteler sistemiyle Mingrong mükemmel ve etkin bir pazarlama ağı kurmuştur. Ürünlerimiz,  Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Batı Asya, Hong Kong ve Tayvan’a ihraç edilmekte ve satış ağımız Singapur, Rusya, Japonya ve Güney Kore’yi de kapsamaktadır. 

Kuruluşundan bu yana, mükemmel kalite yönetim sistemi ve gelişmiş deney donanımı sayesinde, ürün kalitesi sıralamasında endüstride her zaman ön sırada yer almaktadır. Ekim 2007’de müşteriler tarafından en güvenilir ünlü marka seçilmiştir ve “En ünlü Çin Markası “ ödülünü kazanmıştır.

             Yıllar içerisinde Mingrong,  "Municipal Outstanding Enterprise", "Export-oriented Enterprise", "Big Taxpayer", "Provincial Contract-honoring & Promise-keeping Enterprise", "Agricultural Bank of China AAA Credit Enterprise" unvanlarıyla ödüllendirilmiş, 1997 yılından bu yana ISO9001, ISO14000, CE, TUV,CB,DIN,UL ve  CCC sertifikalarına layık görülmüştür. “İnovasyon & Kazan-kazan” amacına ulaşmak için Mingrong ürün Ar-Ge çalışmalarını sürekli güçlendirmekte ve müşterilerine daha iyi ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Devamı...


Posital Fraba

Posital Fraba

Yüksek hassasiyetli endüstriyel açı ölçer eve konum belirleme uygulamaları için sensörler tasarlayıp satmaktadır. FRABA, endüstriyel otomasyon uygulamaları için yüksek teknoloji ürünleri geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Biz kendimizi mükemmelliğe adadık ve yüksek etik standartlara göre haraket etmenin bizi mükemmelliğe götüreceğine inanıyoruz.


Vitector Fraba

Vitector Fraba

Kapı, endüstriyel kapak ve farklı uygulamalar için emniyet sensörleri tasarlayıp satmaktadır. FRABA endüstriyel otomasyon uygulamaları için yüksek teknoloji ürünleri geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Biz kendimizi mükemmelliğe adadık ve yüksek etik standartlara göre haraket etmenin bizi mükemmelliğe götüreceğine inanıyoruz.


Eickmann Elektronik

Eickmann Elektronik


Eickmann Elektronik GmbH&CO KG,  1998 yılından bu yana ölçüm ve algılama sensörlerinin geliştirme, üretim ve dağıtımında uzmanlaşmıştır.
Firmanın merkez ofisi ve üretim tesisi Iserlohn Sauerland kentinde bulunmaktadır.


LTN Servotechnik

LTN Servotechnik

1979 yılında Almanya’da kurulan LTN Servotechnik GmbH,  resolver, slipring ve enkoder üretiminde uzmanlaşmıştır. 280 çalışanı ile sürekli yeni ürünler tasarlayıp üreten firma, 30 yılı aşkın tecrübesi ve dünya çapındaki satış ağı ile lider tedarikçiler arasında yer almaktadır.